Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 419 m²
Westzeedijk 144 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 419 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westzeedijk 144
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Werk is €623.000. Dat komt neer op circa €1.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestzeedijk 144 is een woonhuis van 419 m² in de wijk Nieuwe Werk. De buurt telt 1.722 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.557 inwoners per km².
Westzeedijk 144 is een woonhuis in Nieuwe Werk, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Westzeedijk 144 heeft 419 m² woonoppervlakte. In Nieuwe Werk ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westzeedijk 144 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 30.23 kg/jaar.
De wijk Nieuwe Werk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Westzeedijk 144 in Nieuwe Werk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westzeedijk 144: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Nieuwe Werk: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).