Streetview Westersingel 96 A03 Rotterdam

Westersingel 96 A03, 3015 LC Rotterdam

270 m² Bouwjaar 1895 5 kamers 3 slaapkamers Label APLUS

Westersingel 96 A03 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
270 m²
Inhoud
843 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Westersingel 96 A03

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westersingel 96 A03

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

1190 Inwoners
825 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
745 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Dijkzigt
20% Koopwoningen
2.370 Inwoners per km²

Locatie van Westersingel 96 A03

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Westersingel 96 A03

Wat is de geschatte woningwaarde van Westersingel 96 A03?

De gemiddelde woningwaarde in Dijkzigt is €409.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westersingel 96 A03 zich tot de wijk Dijkzigt?

Westersingel 96 A03 is een appartement van 270 m² in de wijk Dijkzigt. De buurt telt 745 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.370 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westersingel 96 A03?

Westersingel 96 A03 is een appartement in Dijkzigt, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westersingel 96 A03 vergeleken met de buurt?

Westersingel 96 A03 heeft 270 m² woonoppervlakte en 843 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Dijkzigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westersingel 96 A03 en wat betekent dat?

Westersingel 96 A03 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Westersingel 96 A03?

Westersingel 96 A03 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dijkzigt?

De wijk Dijkzigt in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dijkzigt?

Vanuit Westersingel 96 A03 in Dijkzigt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.