Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Inhoud
- 554 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rochussenstraat 39 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rochussenstraat 39 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oude Westen is €340.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRochussenstraat 39 A is een appartement van 176 m² in de wijk Oude Westen. De buurt telt 4.752 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.163 inwoners per km².
Rochussenstraat 39 A is een appartement in Oude Westen, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rochussenstraat 39 A heeft 176 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oude Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rochussenstraat 39 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Rochussenstraat 39 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oude Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Rochussenstraat 39 A in Oude Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rochussenstraat 39 A: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.