Benedenwoning Bloemkwekersstraat 115 Rotterdam

Bloemkwekersstraat 115, 3014 PA Rotterdam

72 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Bloemkwekersstraat 115 is een benedenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bloemkwekersstraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemkwekersstraat 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.2 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9725 Inwoners
5330 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4752 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Oude Westen
20% Koopwoningen
17.163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemkwekersstraat 115

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bloemkwekersstraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemkwekersstraat 115?

De prijsindicatie voor Bloemkwekersstraat 115 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Westen is €340.000. Dat komt neer op circa €4.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemkwekersstraat 115 zich tot de wijk Oude Westen?

Bloemkwekersstraat 115 is een benedenwoning van 72 m² in de wijk Oude Westen. De buurt telt 4.752 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemkwekersstraat 115?

Bloemkwekersstraat 115 is een benedenwoning in Oude Westen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bloemkwekersstraat 115 vergeleken met de buurt?

Bloemkwekersstraat 115 heeft 72 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oude Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemkwekersstraat 115 en wat betekent dat?

Bloemkwekersstraat 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bloemkwekersstraat 115?

Bloemkwekersstraat 115 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oude Westen?

De wijk Oude Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Westen?

Vanuit Bloemkwekersstraat 115 in Oude Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.