Tussenwoning Mathenesserlaan 209 Rotterdam

Mathenesserlaan 209, 3014 HD Rotterdam

314 m² Bouwjaar 1896 11 kamers 5 slaapkamers Label E

Mathenesserlaan 209 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m², een perceel van 153 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
314 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
1292 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€970.000 tot €1.220.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 209

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mathenesserlaan 209

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
301.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

9725 Inwoners
5330 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4752 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Oude Westen
20% Koopwoningen
17.163 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mathenesserlaan 209

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Mathenesserlaan 209

Wat is de geschatte woningwaarde van Mathenesserlaan 209?

De prijsindicatie voor Mathenesserlaan 209 ligt rond €970.000 tot €1.220.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Westen is €340.000. Dat komt neer op circa €1.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mathenesserlaan 209 zich tot de wijk Oude Westen?

Mathenesserlaan 209 is een tussenwoning van 314 m² in de wijk Oude Westen. De buurt telt 4.752 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mathenesserlaan 209?

Mathenesserlaan 209 is een tussenwoning in Oude Westen, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mathenesserlaan 209 vergeleken met de buurt?

Mathenesserlaan 209 heeft 314 m² woonoppervlakte en 1292 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oude Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mathenesserlaan 209 en wat betekent dat?

Mathenesserlaan 209 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mathenesserlaan 209?

Mathenesserlaan 209 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Westen?

De wijk Oude Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Westen?

Vanuit Mathenesserlaan 209 in Oude Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.