Streetview Eendrachtsstraat 102 Rotterdam

Eendrachtsstraat 102, 3012 XN Rotterdam

53 m² Label B

Eendrachtsstraat 102 is een appartement in Rotterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eendrachtsstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eendrachtsstraat 102

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.4%
CO₂-emissie
22.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3925 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3780 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Cool
16% Koopwoningen
10.920 Inwoners per km²

Locatie van Eendrachtsstraat 102

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Eendrachtsstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Eendrachtsstraat 102?

De gemiddelde woningwaarde in Cool is €369.000. Dat komt neer op circa €6.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eendrachtsstraat 102 zich tot de wijk Cool?

Eendrachtsstraat 102 is een appartement van 53 m² in de wijk Cool. De buurt telt 3.780 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.920 inwoners per km².

Hoe groot is Eendrachtsstraat 102 vergeleken met de buurt?

Eendrachtsstraat 102 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Cool ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eendrachtsstraat 102 en wat betekent dat?

Eendrachtsstraat 102 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 22.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cool?

De wijk Cool in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cool?

Vanuit Eendrachtsstraat 102 in Cool bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cool?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eendrachtsstraat 102: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Cool?

Recreatie nabij Cool: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Eendrachtsstraat 102?

Een woningrapport voor Eendrachtsstraat 102 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cool. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.