Streetview Eendrachtsweg 70 A Rotterdam

Eendrachtsweg 70 A, 3012 LG Rotterdam

177 m² Bouwjaar 1899

Eendrachtsweg 70 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
177 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eendrachtsweg 70 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3925 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3780 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Cool
16% Koopwoningen
10.920 Inwoners per km²

Locatie van Eendrachtsweg 70 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Eendrachtsweg 70 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Eendrachtsweg 70 A?

De gemiddelde woningwaarde in Cool is €369.000. Dat komt neer op circa €2.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eendrachtsweg 70 A zich tot de wijk Cool?

Eendrachtsweg 70 A is een appartement van 177 m² in de wijk Cool. De buurt telt 3.780 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eendrachtsweg 70 A?

Eendrachtsweg 70 A is een appartement in Cool, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eendrachtsweg 70 A vergeleken met de buurt?

Eendrachtsweg 70 A heeft 177 m² woonoppervlakte. In Cool ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Cool?

De wijk Cool in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cool?

Vanuit Eendrachtsweg 70 A in Cool bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cool?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eendrachtsweg 70 A: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Cool?

Recreatie nabij Cool: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Eendrachtsweg 70 A?

Een woningrapport voor Eendrachtsweg 70 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cool. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1899, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.