Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Inhoud
- 255 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In centrum
Wijnhaven 65 A11 is een tussenverdieping in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijnhaven 65 A11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.4 kmLuxurious and furnished 2-bedroom apartment designed by the leading creative studio DOEN available in the residential tower CasaNova!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Wijnhaven 65 A11 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsdriehoek is €413.000. Dat komt neer op circa €4.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijnhaven 65 A11 is een tussenverdieping van 96 m² in de wijk Stadsdriehoek. De buurt telt 10.409 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.281 inwoners per km².
Wijnhaven 65 A11 is een tussenverdieping in Stadsdriehoek, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wijnhaven 65 A11 heeft 96 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Stadsdriehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijnhaven 65 A11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Wijnhaven 65 A11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Stadsdriehoek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Wijnhaven 65 A11 in Stadsdriehoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijnhaven 65 A11: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.