Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 1013 m²
Roswinkelerkanaal NZ 8 is een woonhuis in Roswinkel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 1013 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Roswinkelerkanaal NZ 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
13.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
3.8 kmMiddelbare school
5.9 kmApotheek
3.9 kmZiekenhuis
13.2 kmRestaurant
3.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
14 kmDe gemiddelde woningwaarde in Roswinkel-Centrum is €245.000. Dat komt neer op circa €1.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRoswinkelerkanaal NZ 8 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Roswinkel-Centrum. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 852 inwoners per km².
Roswinkelerkanaal NZ 8 is een woonhuis in Roswinkel-Centrum, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Roswinkelerkanaal NZ 8 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1013 m². In Roswinkel-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Roswinkel-Centrum in Roswinkel (Drenthe) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Roswinkelerkanaal NZ 8 in Roswinkel-Centrum bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Roswinkelerkanaal NZ 8: ziekenhuis op 13.2 km, apotheek op 3.9 km, kinderdagverblijf op 3.8 km, middelbare school op 5.9 km.
Recreatie nabij Roswinkel-Centrum: restaurant (3.2 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Roswinkelerkanaal NZ 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Roswinkel-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.