Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 273 m²
Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10 is een woonhuis in Roswinkel, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
5.5 kmZiekenhuis
12.3 kmRestaurant
5 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
12.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Roswinkel is €345.000. Dat komt neer op circa €1.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Schuttingkanaal WZ 10 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Verspreide huizen Roswinkel. De buurt telt 80 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².
Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Roswinkel, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10 heeft 273 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Roswinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Roswinkel in Roswinkel (Drenthe) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10 in Verspreide huizen Roswinkel bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Roswinkel: restaurant (5 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Nieuwe Schuttingkanaal WZ 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Roswinkel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.