Streetview Roswinkelerstraat 168 A Roswinkel

Roswinkelerstraat 168 A, 7895 AT Roswinkel

294 m² Bouwjaar 1914

Roswinkelerstraat 168 A is een woning in Roswinkel, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
294 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Roswinkelerstraat 168 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Roswinkel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

4 km
Vervoer

Treinstation

13.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Roswinkel

200 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
87 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Roswinkelerstraat
93% Koopwoningen
383 Inwoners per km²

Locatie van Roswinkelerstraat 168 A

Vergelijkbare woningen in Roswinkel

Veelgestelde vragen over Roswinkelerstraat 168 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Roswinkelerstraat 168 A?

De gemiddelde woningwaarde in Roswinkelerstraat is €321.000. Dat komt neer op circa €1.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roswinkelerstraat 168 A zich tot de wijk Roswinkelerstraat?

Roswinkelerstraat 168 A is een woning van 294 m² in de wijk Roswinkelerstraat. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roswinkelerstraat 168 A?

Roswinkelerstraat 168 A is een woning in Roswinkelerstraat, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roswinkelerstraat 168 A vergeleken met de buurt?

Roswinkelerstraat 168 A heeft 294 m² woonoppervlakte. In Roswinkelerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Roswinkelerstraat?

De wijk Roswinkelerstraat in Roswinkel (Drenthe) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roswinkelerstraat?

Vanuit Roswinkelerstraat 168 A in Roswinkelerstraat bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4 km, treinstation op 13.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roswinkelerstraat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Roswinkelerstraat 168 A: ziekenhuis op 13.3 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 3.9 km, middelbare school op 5.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roswinkelerstraat?

Recreatie nabij Roswinkelerstraat: restaurant (3.5 km), cafe (3 km).