2-onder-1-kapwoning Stad 4 Roswinkel

Stad 4, 7895 AA Roswinkel

106 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Stad 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Roswinkel, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 380 m² en 4 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stad 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stad 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.48
CO₂-emissie
4919.98 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Roswinkel-Centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,2 km
Dagelijks

Supermarkt

3,9 km
Gezondheid

Huisarts

3,9 km
Vervoer

Treinstation

13,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,9 km
Gezondheid

Apotheek

3,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,2 km
Horeca

Restaurant

3,2 km
Horeca

Café

3,3 km
Cultuur

Bibliotheek

3,9 km
Cultuur

Bioscoop

14 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Roswinkel-Centrum

Stad 4 ligt in de buurt Roswinkel-Centrum in Roswinkel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 355 inwoners en 156 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 76% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 271.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,9 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 3,9 km tot een huisarts.

355 Inwoners
155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
156 Woningvoorraad
€271.000 Gem. WOZ-waarde Roswinkel-Centrum
76% Koopwoningen
905 Inwoners per km²

Locatie van Stad 4

Officiële bekendmakingen rond Stad 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Roswinkel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Roswinkel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Stad 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Stad 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roswinkel-Centrum €271.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stad 4 zich tot de CBS-buurt Roswinkel-Centrum?

Stad 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de CBS-buurt Roswinkel-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 156 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 905 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stad 4?

Stad 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Roswinkel-Centrum, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stad 4 vergeleken met de buurt?

Stad 4 heeft 106 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roswinkel-Centrum €271.000.

Wat is het energielabel van Stad 4 en wat betekent dat?

Stad 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4919.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stad 4?

Stad 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Roswinkel-Centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Roswinkel-Centrum in Roswinkel (Drenthe) 355 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €271.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roswinkel-Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roswinkel-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,9 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 3,9 km tot een huisarts, 13,1 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roswinkel-Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roswinkel-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,2 km tot een ziekenhuis, 3,9 km tot een apotheek, 3,8 km tot een kinderdagverblijf, 5,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Roswinkel-Centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roswinkel-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,2 km tot een restaurant, 3,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Stad 4?

Een woningrapport voor Stad 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Roswinkel-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Roswinkel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars