Streetview Burgemeester van Randwijckstraat 31 Rossum

Burgemeester van Randwijckstraat 31, 5328 AS Rossum

118 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Burgemeester van Randwijckstraat 31 is een woonhuis in Rossum, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 880 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
880 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Randwijckstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Randwijckstraat 31

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
315.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
451.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rossum

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Rossum

755 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
291 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hurwenen en Rossum
86% Koopwoningen
88 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Randwijckstraat 31

Vergelijkbare woningen in Rossum

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Randwijckstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Randwijckstraat 31?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hurwenen en Rossum is €492.000. Dat komt neer op circa €4.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Randwijckstraat 31 zich tot de wijk Verspreide huizen Hurwenen en Rossum?

Burgemeester van Randwijckstraat 31 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Verspreide huizen Hurwenen en Rossum. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Randwijckstraat 31?

Burgemeester van Randwijckstraat 31 is een woonhuis in Verspreide huizen Hurwenen en Rossum, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Randwijckstraat 31 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Randwijckstraat 31 heeft 118 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 880 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen Hurwenen en Rossum ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Randwijckstraat 31 en wat betekent dat?

Burgemeester van Randwijckstraat 31 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-10-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Randwijckstraat 31?

Burgemeester van Randwijckstraat 31 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hurwenen en Rossum?

De wijk Verspreide huizen Hurwenen en Rossum in Rossum (Gelderland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.