Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 212 m²
Burgemeester van Randwijckstraat 21 B is een woonhuis in Rossum, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Randwijckstraat 21 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
4.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
4.5 kmBioscoop
15.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rossum is €383.000. Dat komt neer op circa €1.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van Randwijckstraat 21 B is een woonhuis van 212 m² in de wijk Rossum. De buurt telt 937 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².
Burgemeester van Randwijckstraat 21 B is een woonhuis in Rossum, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester van Randwijckstraat 21 B heeft 212 m² woonoppervlakte. In Rossum ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van Randwijckstraat 21 B heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 34.14 kg/jaar.
De wijk Rossum in Rossum (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Burgemeester van Randwijckstraat 21 B in Rossum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van Randwijckstraat 21 B: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 4.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.3 km.