2-onder-1-kapwoning Burg. van Goelst Meijerweg 5 Rossum

Burg. van Goelst Meijerweg 5, 5328 AH Rossum

105 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Burg. van Goelst Meijerweg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Rossum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 169 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burg. van Goelst Meijerweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. van Goelst Meijerweg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.61 kg/m²

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

4.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.6 km

Buurtinformatie in Rossum

2190 Inwoners
935 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
937 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Rossum
69% Koopwoningen
1.921 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. van Goelst Meijerweg 5

Vergelijkbare woningen in Rossum

Veelgestelde vragen over Burg. van Goelst Meijerweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. van Goelst Meijerweg 5?

De prijsindicatie voor Burg. van Goelst Meijerweg 5 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Rossum is €383.000. Dat komt neer op circa €3.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. van Goelst Meijerweg 5 zich tot de wijk Rossum?

Burg. van Goelst Meijerweg 5 is een 2-onder-1-kapwoning van 105 m² in de wijk Rossum. De buurt telt 937 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. van Goelst Meijerweg 5?

Burg. van Goelst Meijerweg 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Rossum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. van Goelst Meijerweg 5 vergeleken met de buurt?

Burg. van Goelst Meijerweg 5 heeft 105 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rossum ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. van Goelst Meijerweg 5 en wat betekent dat?

Burg. van Goelst Meijerweg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. van Goelst Meijerweg 5?

Burg. van Goelst Meijerweg 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Rossum?

De wijk Rossum in Rossum (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rossum?