Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 138 m²
Vliertwijksestraat 38 B is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vliertwijksestraat 38 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Kruisstraat is €454.000. Dat komt neer op circa €3.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVliertwijksestraat 38 B is een woonhuis van 138 m² in de wijk Bedrijventerrein Kruisstraat. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 211 inwoners per km².
Vliertwijksestraat 38 B is een woonhuis in Bedrijventerrein Kruisstraat, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vliertwijksestraat 38 B heeft 138 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Kruisstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Kruisstraat in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vliertwijksestraat 38 B in Bedrijventerrein Kruisstraat bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vliertwijksestraat 38 B: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Kruisstraat: restaurant (2.5 km), cafe (3.6 km).
Een woningrapport voor Vliertwijksestraat 38 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Kruisstraat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.