Streetview Friezenstraat 9 Rosmalen

Friezenstraat 9, 5249 JT Rosmalen

215 m² Bouwjaar 1984 Label C

Friezenstraat 9 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 558 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
558 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Friezenstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Friezenstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Rosmalen

70 Inwoners
35 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Kruisstraat
67% Koopwoningen
211 Inwoners per km²

Locatie van Friezenstraat 9

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Friezenstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Friezenstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Kruisstraat is €454.000. Dat komt neer op circa €2.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friezenstraat 9 zich tot de wijk Bedrijventerrein Kruisstraat?

Friezenstraat 9 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Bedrijventerrein Kruisstraat. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friezenstraat 9?

Friezenstraat 9 is een woonhuis in Bedrijventerrein Kruisstraat, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Friezenstraat 9 vergeleken met de buurt?

Friezenstraat 9 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 558 m². In Bedrijventerrein Kruisstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Friezenstraat 9 en wat betekent dat?

Friezenstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.55 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Kruisstraat?

De wijk Bedrijventerrein Kruisstraat in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Kruisstraat?

Vanuit Friezenstraat 9 in Bedrijventerrein Kruisstraat bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.