Streetview Vinkenveld 13 Rosmalen

Vinkenveld 13, 5249 JN Rosmalen

170 m² Bouwjaar 1978 5 kamers Label D

Vinkenveld 13 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1025 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €454.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
1025 m²
Inhoud
965 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vinkenveld 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkenveld 13

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Rosmalen

70 Inwoners
35 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€454.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Kruisstraat
67% Koopwoningen
211 Inwoners per km²

Locatie van Vinkenveld 13

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Vinkenveld 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkenveld 13?

De prijsindicatie voor Vinkenveld 13 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Kruisstraat is €454.000. Dat komt neer op circa €2.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkenveld 13 zich tot de wijk Bedrijventerrein Kruisstraat?

Vinkenveld 13 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Bedrijventerrein Kruisstraat. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 211 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkenveld 13?

Vinkenveld 13 is een woonhuis in Bedrijventerrein Kruisstraat, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vinkenveld 13 vergeleken met de buurt?

Vinkenveld 13 heeft 170 m² woonoppervlakte en 965 m³ inhoud. Het perceel is 1025 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Bedrijventerrein Kruisstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €454.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkenveld 13 en wat betekent dat?

Vinkenveld 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-03-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vinkenveld 13?

Vinkenveld 13 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Kruisstraat?

De wijk Bedrijventerrein Kruisstraat in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €454.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Kruisstraat?

Vanuit Vinkenveld 13 in Bedrijventerrein Kruisstraat bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.