Streetview Vinkelsestraat 4 Rosmalen

Vinkelsestraat 4, 5248 NN Rosmalen

161 m² Bouwjaar 1946 Label C

Vinkelsestraat 4 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 1170 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
1170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Vinkelsestraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkelsestraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Rosmalen

120 Inwoners
50 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
51 Woningvoorraad
€799.000 Gem. woningwaarde Het Vinkel
84% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Vinkelsestraat 4

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Vinkelsestraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkelsestraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Het Vinkel is €799.000. Dat komt neer op circa €4.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkelsestraat 4 zich tot de wijk Het Vinkel?

Vinkelsestraat 4 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Het Vinkel. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkelsestraat 4?

Vinkelsestraat 4 is een woonhuis in Het Vinkel, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vinkelsestraat 4 vergeleken met de buurt?

Vinkelsestraat 4 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1170 m². In Het Vinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkelsestraat 4 en wat betekent dat?

Vinkelsestraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Vinkel?

De wijk Het Vinkel in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Vinkel?

Vanuit Vinkelsestraat 4 in Het Vinkel bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Vinkel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkelsestraat 4: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3.2 km.