Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 2124 m²
Graafsebaan 117 A is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 2124 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graafsebaan 117 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
2.8 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
8.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Vinkel is €799.000. Dat komt neer op circa €376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraafsebaan 117 A is een woonhuis van 2124 m² in de wijk Het Vinkel. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².
Graafsebaan 117 A is een woonhuis in Het Vinkel, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Graafsebaan 117 A heeft 2124 m² woonoppervlakte. In Het Vinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Het Vinkel in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Graafsebaan 117 A in Het Vinkel bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Graafsebaan 117 A: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Het Vinkel: restaurant (2.8 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Graafsebaan 117 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Vinkel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.