Streetview Larikslaan 15 Rosmalen

Larikslaan 15, 5248 BP Rosmalen

435 m² Bouwjaar 2011 Label A++

Larikslaan 15 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 435 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
435 m²
Perceeloppervlakte
900 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Larikslaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larikslaan 15

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
123.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.7%
CO₂-emissie
14.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Rosmalen

1240 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Maliskamp oost
87% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Locatie van Larikslaan 15

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Larikslaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Larikslaan 15?

De prijsindicatie voor Larikslaan 15 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Maliskamp oost is €659.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larikslaan 15 zich tot de wijk Maliskamp oost?

Larikslaan 15 is een woonhuis van 435 m² in de wijk Maliskamp oost. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larikslaan 15?

Larikslaan 15 is een woonhuis in Maliskamp oost, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Larikslaan 15 vergeleken met de buurt?

Larikslaan 15 heeft 435 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Maliskamp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larikslaan 15 en wat betekent dat?

Larikslaan 15 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Maliskamp oost?

De wijk Maliskamp oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Vanuit Larikslaan 15 in Maliskamp oost bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Larikslaan 15: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.