Streetview Eikenburglaan 45 Rosmalen

Eikenburglaan 45, 5248 BJ Rosmalen

340 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Eikenburglaan 45 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m², een perceel van 1575 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
1575 m²
Inhoud
1238 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Eikenburglaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikenburglaan 45

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Rosmalen

1240 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Maliskamp oost
87% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Locatie van Eikenburglaan 45

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Eikenburglaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikenburglaan 45?

De prijsindicatie voor Eikenburglaan 45 ligt rond €875.000 tot €1.125.000. De gemiddelde woningwaarde in Maliskamp oost is €659.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikenburglaan 45 zich tot de wijk Maliskamp oost?

Eikenburglaan 45 is een woonhuis van 340 m² in de wijk Maliskamp oost. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikenburglaan 45?

Eikenburglaan 45 is een woonhuis in Maliskamp oost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eikenburglaan 45 vergeleken met de buurt?

Eikenburglaan 45 heeft 340 m² woonoppervlakte en 1238 m³ inhoud. Het perceel is 1575 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Maliskamp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikenburglaan 45 en wat betekent dat?

Eikenburglaan 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eikenburglaan 45?

Eikenburglaan 45 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Maliskamp oost?

De wijk Maliskamp oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Vanuit Eikenburglaan 45 in Maliskamp oost bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.