Streetview Sint Jozefstraat 20 Rosmalen

Sint Jozefstraat 20, 5248 AT Rosmalen

148 m² Bouwjaar 1967 Label E

Sint Jozefstraat 20 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en een perceel van 471 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
471 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sint Jozefstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Jozefstraat 20

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Rosmalen

1240 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Maliskamp oost
87% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Locatie van Sint Jozefstraat 20

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Sint Jozefstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Jozefstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Maliskamp oost is €659.000. Dat komt neer op circa €4.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Jozefstraat 20 zich tot de wijk Maliskamp oost?

Sint Jozefstraat 20 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Maliskamp oost. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Jozefstraat 20?

Sint Jozefstraat 20 is een woonhuis in Maliskamp oost, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Jozefstraat 20 vergeleken met de buurt?

Sint Jozefstraat 20 heeft 148 m² woonoppervlakte. Het perceel is 471 m². In Maliskamp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Jozefstraat 20 en wat betekent dat?

Sint Jozefstraat 20 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Maliskamp oost?

De wijk Maliskamp oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Vanuit Sint Jozefstraat 20 in Maliskamp oost bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Jozefstraat 20: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.