Streetview Bernadettestraat 6 Rosmalen

Bernadettestraat 6, 5248 AP Rosmalen

203 m² Bouwjaar 1989 Label B

Bernadettestraat 6 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 318 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
318 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bernadettestraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernadettestraat 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.4
CO₂-emissie
6885.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Rosmalen

1240 Inwoners
480 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Maliskamp oost
87% Koopwoningen
1.550 Inwoners per km²

Locatie van Bernadettestraat 6

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Bernadettestraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernadettestraat 6?

De gemiddelde woningwaarde in Maliskamp oost is €659.000. Dat komt neer op circa €3.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernadettestraat 6 zich tot de wijk Maliskamp oost?

Bernadettestraat 6 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Maliskamp oost. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernadettestraat 6?

Bernadettestraat 6 is een woonhuis in Maliskamp oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bernadettestraat 6 vergeleken met de buurt?

Bernadettestraat 6 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 318 m². In Maliskamp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernadettestraat 6 en wat betekent dat?

Bernadettestraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 6885.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Maliskamp oost?

De wijk Maliskamp oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?

Vanuit Bernadettestraat 6 in Maliskamp oost bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maliskamp oost?