Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 70 m²
Maliskampsestraat 48 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maliskampsestraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Maliskamp oost is €659.000. Dat komt neer op circa €9.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaliskampsestraat 48 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Maliskamp oost. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.550 inwoners per km².
Maliskampsestraat 48 is een woonhuis in Maliskamp oost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Maliskampsestraat 48 heeft 70 m² woonoppervlakte. In Maliskamp oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maliskampsestraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3908.34 kg/jaar.
De wijk Maliskamp oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Maliskampsestraat 48 in Maliskamp oost bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maliskampsestraat 48: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.