Eengezinswoning, tussenwoning Engelandstraat 3 Rosmalen

Engelandstraat 3, 5247 WX Rosmalen

99 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Engelandstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rosmalen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Engelandstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Engelandstraat 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
20.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Rosmalen

2940 Inwoners
1190 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1177 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde De Overlaet oost
69% Koopwoningen
5.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Engelandstraat 3

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Engelandstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Engelandstraat 3?

De prijsindicatie voor Engelandstraat 3 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in De Overlaet oost is €406.000. Dat komt neer op circa €4.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Engelandstraat 3 zich tot de wijk De Overlaet oost?

Engelandstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 99 m² in de wijk De Overlaet oost. De buurt telt 1.177 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Engelandstraat 3?

Engelandstraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Overlaet oost, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Engelandstraat 3 vergeleken met de buurt?

Engelandstraat 3 heeft 99 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Overlaet oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Engelandstraat 3 en wat betekent dat?

Engelandstraat 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Engelandstraat 3?

Engelandstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in De Overlaet oost?

De wijk De Overlaet oost in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Overlaet oost?

Vanuit Engelandstraat 3 in De Overlaet oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.