Eengezinswoning, tussenwoning Groote Wielenlaan 248 Rosmalen

Groote Wielenlaan 248, 5247 JH Rosmalen

147 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Groote Wielenlaan 248 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rosmalen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Groote Wielenlaan 248

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groote Wielenlaan 248

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Rosmalen

3385 Inwoners
1260 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Broekland
61% Koopwoningen
4.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groote Wielenlaan 248

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Groote Wielenlaan 248

Wat is de geschatte woningwaarde van Groote Wielenlaan 248?

De prijsindicatie voor Groote Wielenlaan 248 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Broekland is €440.000. Dat komt neer op circa €2.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groote Wielenlaan 248 zich tot de wijk Broekland?

Groote Wielenlaan 248 is een eengezinswoning, tussenwoning van 147 m² in de wijk Broekland. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groote Wielenlaan 248?

Groote Wielenlaan 248 is een eengezinswoning, tussenwoning in Broekland, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groote Wielenlaan 248 vergeleken met de buurt?

Groote Wielenlaan 248 heeft 147 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Broekland ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groote Wielenlaan 248 en wat betekent dat?

Groote Wielenlaan 248 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groote Wielenlaan 248?

Groote Wielenlaan 248 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 49 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Broekland?

De wijk Broekland in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broekland?

Vanuit Groote Wielenlaan 248 in Broekland bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.