Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 1090 m²
- Inhoud
- 838 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester Mazairaclaan 117 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 1090 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Mazairaclaan 117
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.1 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Mazairaclaan 117 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenhoek is €617.000. Dat komt neer op circa €2.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Mazairaclaan 117 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Molenhoek. De buurt telt 1.777 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².
Burgemeester Mazairaclaan 117 is een woonhuis in Molenhoek, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Mazairaclaan 117 heeft 235 m² woonoppervlakte en 838 m³ inhoud. Het perceel is 1090 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Molenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Mazairaclaan 117 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-01-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.55 kg/jaar.
Burgemeester Mazairaclaan 117 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Molenhoek in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burgemeester Mazairaclaan 117 in Molenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.