Streetview Burgemeester Mazairaclaan 32 Rosmalen

Burgemeester Mazairaclaan 32, 5242 AV Rosmalen

163 m² Bouwjaar 1959

Burgemeester Mazairaclaan 32 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 1118 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €893.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
1118 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Mazairaclaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rosmalen

170 Inwoners
70 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
70 Woningvoorraad
€893.000 Gem. woningwaarde A2 zone Rosmalen zuid
89% Koopwoningen
204 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Mazairaclaan 32

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Mazairaclaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Mazairaclaan 32?

De gemiddelde woningwaarde in A2 zone Rosmalen zuid is €893.000. Dat komt neer op circa €5.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Mazairaclaan 32 zich tot de wijk A2 zone Rosmalen zuid?

Burgemeester Mazairaclaan 32 is een woonhuis van 163 m² in de wijk A2 zone Rosmalen zuid. De buurt telt 70 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Mazairaclaan 32?

Burgemeester Mazairaclaan 32 is een woonhuis in A2 zone Rosmalen zuid, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Mazairaclaan 32 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Mazairaclaan 32 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1118 m². In A2 zone Rosmalen zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €893.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in A2 zone Rosmalen zuid?

De wijk A2 zone Rosmalen zuid in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €893.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij A2 zone Rosmalen zuid?

Vanuit Burgemeester Mazairaclaan 32 in A2 zone Rosmalen zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij A2 zone Rosmalen zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Mazairaclaan 32: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij A2 zone Rosmalen zuid?