Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 227 m²
- Perceeloppervlakte
- 1107 m²
- Inhoud
- 906 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Willem de Zwijgerlaan 9 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 1107 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.1 kmDe prijsindicatie voor Willem de Zwijgerlaan 9 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenhoek is €617.000. Dat komt neer op circa €2.718 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem de Zwijgerlaan 9 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Molenhoek. De buurt telt 1.777 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².
Willem de Zwijgerlaan 9 is een woonhuis in Molenhoek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem de Zwijgerlaan 9 heeft 227 m² woonoppervlakte en 906 m³ inhoud. Het perceel is 1107 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Molenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem de Zwijgerlaan 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Willem de Zwijgerlaan 9 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Molenhoek in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Willem de Zwijgerlaan 9 in Molenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.