Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 855 m²
Willem de Zwijgerlaan 15 is een woonhuis in Rosmalen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 855 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenhoek is €617.000. Dat komt neer op circa €2.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem de Zwijgerlaan 15 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Molenhoek. De buurt telt 1.777 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².
Willem de Zwijgerlaan 15 is een woonhuis in Molenhoek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Willem de Zwijgerlaan 15 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 855 m². In Molenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem de Zwijgerlaan 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.9 kg/jaar.
De wijk Molenhoek in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Willem de Zwijgerlaan 15 in Molenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem de Zwijgerlaan 15: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.