2-onder-1-kapwoning Venstraat 13 Rosmalen

Venstraat 13, 5241 CD Rosmalen

159 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Venstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Rosmalen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 267 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
267 m²
Inhoud
554 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Venstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.81 kWh/m²
CO₂-emissie
37.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (103.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Rosmalen centrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,3 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0,9 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,3 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

6,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Rosmalen centrum

Venstraat 13 ligt in de buurt Rosmalen centrum in Rosmalen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.770 inwoners en 1.012 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 60% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 425.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,3 km tot een huisarts.

1770 Inwoners
985 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1012 Woningvoorraad
€425.000 Gem. WOZ-waarde Rosmalen centrum
60% Koopwoningen
4.466 Inwoners per km²

Locatie van Venstraat 13

Provincie
Noord-Brabant
Gemeente
's-Hertogenbosch
Buurt
Rosmalen centrum
Postcode
5241 CD
Netnummer
073

Officiële bekendmakingen rond Venstraat 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rosmalen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Venstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Venstraat 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rosmalen centrum €425.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venstraat 13 zich tot de CBS-buurt Rosmalen centrum?

Venstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 159 m² in de CBS-buurt Rosmalen centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.012 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.466 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venstraat 13?

Venstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Rosmalen centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Venstraat 13 vergeleken met de buurt?

Venstraat 13 heeft 159 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 267 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rosmalen centrum €425.000.

Wat is het energielabel van Venstraat 13 en wat betekent dat?

Venstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venstraat 13?

Venstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 103 m².

Hoe is de woningmarkt in Rosmalen centrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Rosmalen centrum in Rosmalen (Noord-Brabant) 1.770 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €425.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rosmalen centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rosmalen centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,3 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rosmalen centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rosmalen centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een ziekenhuis, 0,3 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Rosmalen centrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rosmalen centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Venstraat 13?

Venstraat 13 is verkocht in de periode 2017 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rosmalen centrum €425.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Venstraat 13?

Een woningrapport voor Venstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Rosmalen centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rosmalen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars