Streetview Haiinksestraat 6 Roosendaal

Haiinksestraat 6, 4708 PE Roosendaal

386 m² Bouwjaar 1955 Label C

Haiinksestraat 6 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 386 m² en een perceel van 1965 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €600.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
386 m²
Perceeloppervlakte
1965 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Haiinksestraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haiinksestraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

190 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
78 Woningvoorraad
€600.000 Gem. woningwaarde Haiink
96% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Haiinksestraat 6

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Haiinksestraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Haiinksestraat 6?

De gemiddelde woningwaarde in Haiink is €600.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haiinksestraat 6 zich tot de wijk Haiink?

Haiinksestraat 6 is een woonhuis van 386 m² in de wijk Haiink. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haiinksestraat 6?

Haiinksestraat 6 is een woonhuis in Haiink, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Haiinksestraat 6 vergeleken met de buurt?

Haiinksestraat 6 heeft 386 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1965 m². In Haiink ligt de gemiddelde woningwaarde op €600.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haiinksestraat 6 en wat betekent dat?

Haiinksestraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Haiink?

De wijk Haiink in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €600.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haiink?

Vanuit Haiinksestraat 6 in Haiink bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haiink?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haiinksestraat 6: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 5.4 km.