Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
Madeliefberg 108 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Madeliefberg 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weihoek-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €2.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMadeliefberg 108 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Weihoek-Oost. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.148 inwoners per km².
Madeliefberg 108 is een woonhuis in Weihoek-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Madeliefberg 108 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Weihoek-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Madeliefberg 108 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Weihoek-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Madeliefberg 108 in Weihoek-Oost bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Madeliefberg 108: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.3 km.