2-onder-1-kapwoning Thorbeckelaan 80 Roosendaal

Thorbeckelaan 80, 4708 LX Roosendaal

166 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Thorbeckelaan 80 is een 2-onder-1-kapwoning in Roosendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
619 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
29.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2685 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Tolberg-West
85% Koopwoningen
5.468 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thorbeckelaan 80

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 80?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 80 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Dat komt neer op circa €2.084 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 80 zich tot de wijk Tolberg-West?

Thorbeckelaan 80 is een 2-onder-1-kapwoning van 166 m² in de wijk Tolberg-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 80?

Thorbeckelaan 80 is een 2-onder-1-kapwoning in Tolberg-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Thorbeckelaan 80 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 80 heeft 166 m² woonoppervlakte en 619 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Tolberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 80 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 80?

Thorbeckelaan 80 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tolberg-West?

De wijk Tolberg-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolberg-West?

Vanuit Thorbeckelaan 80 in Tolberg-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.