Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 424 m²
Krekelberg 72 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 424 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Krekelberg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Krekelberg 72 ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Dat komt neer op circa €1.401 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKrekelberg 72 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Tolberg-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.468 inwoners per km².
Krekelberg 72 is een woonhuis in Tolberg-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Krekelberg 72 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 424 m². In Tolberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Tolberg-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Krekelberg 72 in Tolberg-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Krekelberg 72: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Tolberg-West: restaurant (3 km), cafe (2.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €435.000 tot €535.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.