Streetview Klimopberg 97 Roosendaal

Klimopberg 97, 4708 KL Roosendaal

103 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Klimopberg 97 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 146 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Klimopberg 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klimopberg 97

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2685 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Tolberg-West
85% Koopwoningen
5.468 Inwoners per km²

Locatie van Klimopberg 97

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Klimopberg 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Klimopberg 97?

De prijsindicatie voor Klimopberg 97 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Dat komt neer op circa €3.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klimopberg 97 zich tot de wijk Tolberg-West?

Klimopberg 97 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Tolberg-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klimopberg 97?

Klimopberg 97 is een woonhuis in Tolberg-West, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Klimopberg 97 vergeleken met de buurt?

Klimopberg 97 heeft 103 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Tolberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klimopberg 97 en wat betekent dat?

Klimopberg 97 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-09-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klimopberg 97?

Klimopberg 97 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tolberg-West?

De wijk Tolberg-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolberg-West?

Vanuit Klimopberg 97 in Tolberg-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.