Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
- Inhoud
- 556 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Kersenberg 44 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 266 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kersenberg 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Dat komt neer op circa €2.437 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKersenberg 44 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Tolberg-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.468 inwoners per km².
Kersenberg 44 is een woonhuis in Tolberg-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kersenberg 44 heeft 142 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 266 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Tolberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kersenberg 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.87 kg/jaar.
Kersenberg 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Tolberg-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kersenberg 44 in Tolberg-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kersenberg 44: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.5 km.