Tussenwoning Elzenberg 23 Roosendaal

Elzenberg 23, 4708 ES Roosendaal

99 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Elzenberg 23 is een tussenwoning in Roosendaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Elzenberg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenberg 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2715 Inwoners
1175 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Tolberg-Oost
66% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elzenberg 23

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Elzenberg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenberg 23?

De prijsindicatie voor Elzenberg 23 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-Oost is €292.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenberg 23 zich tot de wijk Tolberg-Oost?

Elzenberg 23 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk Tolberg-Oost. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenberg 23?

Elzenberg 23 is een tussenwoning in Tolberg-Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elzenberg 23 vergeleken met de buurt?

Elzenberg 23 heeft 99 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tolberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenberg 23 en wat betekent dat?

Elzenberg 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elzenberg 23?

Elzenberg 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Tolberg-Oost?

De wijk Tolberg-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolberg-Oost?

Vanuit Elzenberg 23 in Tolberg-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.