2-onder-1-kapwoning Enclaveberg 110 Roosendaal

Enclaveberg 110, 4708 EB Roosendaal

135 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Enclaveberg 110 is een 2-onder-1-kapwoning in Roosendaal, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 234 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Enclaveberg 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Enclaveberg 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.5%
CO₂-emissie
26.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2715 Inwoners
1175 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Tolberg-Oost
66% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Enclaveberg 110

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Enclaveberg 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Enclaveberg 110?

De prijsindicatie voor Enclaveberg 110 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-Oost is €292.000. Dat komt neer op circa €2.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Enclaveberg 110 zich tot de wijk Tolberg-Oost?

Enclaveberg 110 is een 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de wijk Tolberg-Oost. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Enclaveberg 110?

Enclaveberg 110 is een 2-onder-1-kapwoning in Tolberg-Oost, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Enclaveberg 110 vergeleken met de buurt?

Enclaveberg 110 heeft 135 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Tolberg-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Enclaveberg 110 en wat betekent dat?

Enclaveberg 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Enclaveberg 110?

Enclaveberg 110 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tolberg-Oost?

De wijk Tolberg-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolberg-Oost?

Vanuit Enclaveberg 110 in Tolberg-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.