Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
- Inhoud
- 575 m³
- Kamers
- 7
Freesiaberg 5 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m², een perceel van 520 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Freesiaberg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
2.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Freesiaberg 5 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-Centrum is €373.000. Dat komt neer op circa €1.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFreesiaberg 5 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Tolberg-Centrum. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.374 inwoners per km².
Freesiaberg 5 is een woonhuis in Tolberg-Centrum, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Freesiaberg 5 heeft 223 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 520 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Tolberg-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Freesiaberg 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Freesiaberg 5 heeft 7 kamers.
De wijk Tolberg-Centrum in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Freesiaberg 5 in Tolberg-Centrum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Freesiaberg 5: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.