Streetview Van Leeuwenhoeklaan 11 Roosendaal

Van Leeuwenhoeklaan 11, 4708 BC Roosendaal

138 m² Bouwjaar 1999 Label B

Van Leeuwenhoeklaan 11 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Leeuwenhoeklaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leeuwenhoeklaan 11

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1005 Inwoners
430 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
418 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Hulsdonk
77% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Locatie van Van Leeuwenhoeklaan 11

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Van Leeuwenhoeklaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leeuwenhoeklaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Hulsdonk is €322.000. Dat komt neer op circa €2.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leeuwenhoeklaan 11 zich tot de wijk Hulsdonk?

Van Leeuwenhoeklaan 11 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Hulsdonk. De buurt telt 418 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leeuwenhoeklaan 11?

Van Leeuwenhoeklaan 11 is een woonhuis in Hulsdonk, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Leeuwenhoeklaan 11 vergeleken met de buurt?

Van Leeuwenhoeklaan 11 heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Hulsdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leeuwenhoeklaan 11 en wat betekent dat?

Van Leeuwenhoeklaan 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Hulsdonk?

De wijk Hulsdonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hulsdonk?

Vanuit Van Leeuwenhoeklaan 11 in Hulsdonk bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hulsdonk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Leeuwenhoeklaan 11: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.5 km.