Vrijstaande woning De Fuis 43 Roosendaal

De Fuis 43, 4708 BB Roosendaal

137 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 3 slaapkamers Label A

De Fuis 43 is een vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 446 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
446 m²
Inhoud
594 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Fuis 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Fuis 43

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1005 Inwoners
430 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
418 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Hulsdonk
77% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Fuis 43

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over De Fuis 43

Wat is de geschatte woningwaarde van De Fuis 43?

De prijsindicatie voor De Fuis 43 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Hulsdonk is €322.000. Dat komt neer op circa €2.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Fuis 43 zich tot de wijk Hulsdonk?

De Fuis 43 is een vrijstaande woning van 137 m² in de wijk Hulsdonk. De buurt telt 418 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Fuis 43?

De Fuis 43 is een vrijstaande woning in Hulsdonk, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Fuis 43 vergeleken met de buurt?

De Fuis 43 heeft 137 m² woonoppervlakte en 594 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hulsdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Fuis 43 en wat betekent dat?

De Fuis 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Fuis 43?

De Fuis 43 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hulsdonk?

De wijk Hulsdonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hulsdonk?

Vanuit De Fuis 43 in Hulsdonk bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.