Streetview Vijfhuizenberg 105 B Roosendaal

Vijfhuizenberg 105 B, 4708 AJ Roosendaal

229 m² Bouwjaar 2007 7 kamers

Vijfhuizenberg 105 B is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 1070 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vijfhuizenberg 105 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

220 Inwoners
95 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Vijfhuizenberg
90% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Locatie van Vijfhuizenberg 105 B

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Vijfhuizenberg 105 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijfhuizenberg 105 B?

De gemiddelde woningwaarde in Vijfhuizenberg is €474.000. Dat komt neer op circa €2.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijfhuizenberg 105 B zich tot de wijk Vijfhuizenberg?

Vijfhuizenberg 105 B is een woonhuis van 229 m² in de wijk Vijfhuizenberg. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijfhuizenberg 105 B?

Vijfhuizenberg 105 B is een woonhuis in Vijfhuizenberg, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vijfhuizenberg 105 B vergeleken met de buurt?

Vijfhuizenberg 105 B heeft 229 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 1070 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vijfhuizenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Vijfhuizenberg 105 B?

Vijfhuizenberg 105 B heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vijfhuizenberg?

De wijk Vijfhuizenberg in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijfhuizenberg?

Vanuit Vijfhuizenberg 105 B in Vijfhuizenberg bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vijfhuizenberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vijfhuizenberg 105 B: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 3.6 km.