Eengezinswoning, hoekwoning Hulsdonksestraat 114 Roosendaal

Hulsdonksestraat 114, 4708 AD Roosendaal

113 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Hulsdonksestraat 114 is een eengezinswoning, hoekwoning in Roosendaal, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 196 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hulsdonksestraat 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hulsdonksestraat 114

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1005 Inwoners
430 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
418 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Hulsdonk
77% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hulsdonksestraat 114

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Hulsdonksestraat 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulsdonksestraat 114?

De prijsindicatie voor Hulsdonksestraat 114 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Hulsdonk is €322.000. Dat komt neer op circa €2.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulsdonksestraat 114 zich tot de wijk Hulsdonk?

Hulsdonksestraat 114 is een eengezinswoning, hoekwoning van 113 m² in de wijk Hulsdonk. De buurt telt 418 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulsdonksestraat 114?

Hulsdonksestraat 114 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hulsdonk, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hulsdonksestraat 114 vergeleken met de buurt?

Hulsdonksestraat 114 heeft 113 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hulsdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hulsdonksestraat 114 en wat betekent dat?

Hulsdonksestraat 114 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-05-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hulsdonksestraat 114?

Hulsdonksestraat 114 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hulsdonk?

De wijk Hulsdonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hulsdonk?