Eindwoning Bovendonk 64 Roosendaal

Bovendonk 64, 4707 ZT Roosendaal

128 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Bovendonk 64 is een eindwoning in Roosendaal, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
128 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bovendonk 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bovendonk 64

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

945 Inwoners
415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Bovendonk
65% Koopwoningen
2.418 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bovendonk 64

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Bovendonk 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Bovendonk 64?

De prijsindicatie voor Bovendonk 64 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovendonk is €246.000. Dat komt neer op circa €1.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bovendonk 64 zich tot de wijk Bovendonk?

Bovendonk 64 is een eindwoning van 128 m² in de wijk Bovendonk. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.418 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bovendonk 64?

Bovendonk 64 is een eindwoning in Bovendonk, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bovendonk 64 vergeleken met de buurt?

Bovendonk 64 heeft 128 m² woonoppervlakte en 128 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bovendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bovendonk 64 en wat betekent dat?

Bovendonk 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bovendonk 64?

Bovendonk 64 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bovendonk?

De wijk Bovendonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovendonk?

Vanuit Bovendonk 64 in Bovendonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.