Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Gripvelden 16 Roosendaal

Gripvelden 16, 4707 ZD Roosendaal

137 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Gripvelden 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Roosendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 253 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
253 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gripvelden 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gripvelden 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
189.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

945 Inwoners
415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Bovendonk
65% Koopwoningen
2.418 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gripvelden 16

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Gripvelden 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Gripvelden 16?

De prijsindicatie voor Gripvelden 16 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovendonk is €246.000. Dat komt neer op circa €1.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gripvelden 16 zich tot de wijk Bovendonk?

Gripvelden 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Bovendonk. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.418 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gripvelden 16?

Gripvelden 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Bovendonk, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gripvelden 16 vergeleken met de buurt?

Gripvelden 16 heeft 137 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 253 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bovendonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gripvelden 16 en wat betekent dat?

Gripvelden 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-02-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gripvelden 16?

Gripvelden 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bovendonk?

De wijk Bovendonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovendonk?

Vanuit Gripvelden 16 in Bovendonk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.