Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
Zundertseweg 11 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 250 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zundertseweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kortendijk A is €326.000. Dat komt neer op circa €1.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZundertseweg 11 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Kortendijk A. De buurt telt 1.833 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.378 inwoners per km².
Zundertseweg 11 is een woonhuis in Kortendijk A, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zundertseweg 11 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In Kortendijk A ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kortendijk A in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Zundertseweg 11 in Kortendijk A bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zundertseweg 11: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Kortendijk A: restaurant (1.3 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Zundertseweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kortendijk A. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.