Streetview Alexanderdonk 50 Roosendaal

Alexanderdonk 50, 4707 WD Roosendaal

186 m² Bouwjaar 1973 Label D

Alexanderdonk 50 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 559 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
559 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Alexanderdonk 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alexanderdonk 50

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2340 Inwoners
905 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
915 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Langdonk-Oost
61% Koopwoningen
3.970 Inwoners per km²

Locatie van Alexanderdonk 50

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Alexanderdonk 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Alexanderdonk 50?

De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alexanderdonk 50 zich tot de wijk Langdonk-Oost?

Alexanderdonk 50 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Langdonk-Oost. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alexanderdonk 50?

Alexanderdonk 50 is een woonhuis in Langdonk-Oost, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Alexanderdonk 50 vergeleken met de buurt?

Alexanderdonk 50 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 559 m². In Langdonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alexanderdonk 50 en wat betekent dat?

Alexanderdonk 50 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-Oost?

De wijk Langdonk-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Vanuit Alexanderdonk 50 in Langdonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Alexanderdonk 50: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.