Streetview Clovisdonk 18 Roosendaal

Clovisdonk 18, 4707 VW Roosendaal

560 m² Bouwjaar 1975 11 kamers Label C

Clovisdonk 18 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 560 m², een perceel van 1210 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
560 m²
Perceeloppervlakte
1210 m²
Inhoud
1550 m³
Kamers
11

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Clovisdonk 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Clovisdonk 18

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2340 Inwoners
905 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
915 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Langdonk-Oost
61% Koopwoningen
3.970 Inwoners per km²

Locatie van Clovisdonk 18

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Clovisdonk 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Clovisdonk 18?

De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-Oost is €279.000. Dat komt neer op circa €498 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Clovisdonk 18 zich tot de wijk Langdonk-Oost?

Clovisdonk 18 is een woonhuis van 560 m² in de wijk Langdonk-Oost. De buurt telt 915 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Clovisdonk 18?

Clovisdonk 18 is een woonhuis in Langdonk-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Clovisdonk 18 vergeleken met de buurt?

Clovisdonk 18 heeft 560 m² woonoppervlakte en 1550 m³ inhoud. Het perceel is 1210 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Langdonk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Clovisdonk 18 en wat betekent dat?

Clovisdonk 18 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Clovisdonk 18?

Clovisdonk 18 heeft 11 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-Oost?

De wijk Langdonk-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?

Vanuit Clovisdonk 18 in Langdonk-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Langdonk-Oost?